Blijf op de hoogte met de DiamantTheater nieuwsbrief

Contact

Wij verwelkomen u graag in onze Theaterwinkel of bij één van onze voorstellingen. Het DiamantTheater heeft twee locaties: de Theaterzaal & Kleine Zaal aan de Diamanthorst 183, en de Theaterwinkel in Winkelcentrum Mariahoeve aan Het Kleine Loo. Hieronder vindt u onze openingstijden, contactinformatie en routebeschrijvingen naar onze locaties.

OPENINGSTIJDEN

Theaterzaal en Kleine Zaal:
Alleen open tijdens voorstellingen.

Theaterwinkel – open t/m 21 december 2018:
Woensdag t/m vrijdag 10:00 tot 15:30
Zaterdag 10:00 tot 13:30

Tarwekamp – open vanaf januari 2019:
Woensdag & vrijdag van 10:00-14:00
En open tijdens voorstellingen.

CONTACT

Hieronder vindt u de contactgegevens van onze verschillende afdelingen. Voor algemene vragen kunt u bellen op telefoonnummer 070-4066381 of langskomen in onze Theaterwinkel.

Reserveringen:
Om kaartjes te reserveren of voor vragen over uw bestelling, neem contact op via:

reserveringen@diamanttheater.nl

Programmering:
Bent u een artiest of impresariaat en heeft u een idee heeft voor een voorstelling in het DiamantTheater? Neem dan contact op met:

programmering@diamanttheater.nl

Marketing & PR:
Voor promotie van onze voorstellingen, interviews en andere PR zaken, neem dan contact op met:

marketing@diamanttheater.nl

Productie:
Voor technische en productionele vragen, e-mail:

productie@diamanttheater.nl

Vrijwilligers:
Wij zoeken altijd vrijwilligers die het leuk vinden om mee te helpen met ons theater. Meldt u aan via:

vrijwilligers@diamanttheater.nl

Verhuringen:
Onze Theaterwinkel, Kleine Zaal en Theaterzaal kunnen ook gehuurd worden. Voor informatie neem contact op met:

verhuring@diamanttheater.nl

Facturen: 
Voor facturatie en financiën neem contact op met:

facturen@diamanttheater.nl


LOKATIES

Bij de Diamanthorst en in de omgeving van de Theaterwinkel kunt u gratis parkeren.

DiamantTheater (Theaterzaal en Kleine Zaal)
Diamanthorst 183
2592 GD Den Haag

DiamantTheater: Tarwekamp – open vanaf januari 2019
Tarwekamp 3
2592 XG Den Haag

 

DiamantTheater (Theaterwinkel) – open t/m 21 december 2018
Het Kleine Loo 306
2592 CK den Haag